Reviews

Gemiddelde score Village des Cigales

10

Daisy

Fantastisch

Top vakantie gehad. Eigenaren waren super vriendelijk. Wij hadden een gerenoveerd huisje dat was geweldig. Park was netjes. Lekker gegeten in het restaurant. Een dikke 10

Fantastisch, dikke 10!
9

Linda

Heerlijk vrijstaande vakantiewoning, rustig gelegen. Het huisje was voorzien van alle gemakken van vaatwasser tot wasmachine, strijkplank etc. Ook genoeg servies, pannen, zelfs een kaasschaaf en knoflookpers is aanwezig. Prima ingericht, tv met Nederlandse zenders. Ook kan je goed buiten zitten, er zijn genoeg stoelen. De omgeving is heerlijk, wij hebben gewielrend, gewandeld, maar ook aan het zwembad gelegen. Er zijn supermarkten aanwezig (10 min. met de auto). Kortom wij hebben een heerlijk vakantie gehad. Daarbij zijn de beheerders van het park ook erg vriendelijk, spreken NL en je kan heerlijk bij hun eten in de bistro die zij beheren.

10

Stijn

Geweldige vakantie

Deze zomer waren we op vakantie met ons gezin met 3 jonge kinderen. Deze hebben genoten van het aanbod rond de animatie, het zwembad en de heerlijke meeneem pizza's. Wij als ouders vonden de locatie super, heel rustig gelegen om tot rust te komen, maar toch nog genoeg beweging rondom ons. Eten in het restaurant is een aanrader. Het huisje was zeer proper en praktisch ingericht. Alles was voorzien wat we nodig hadden. Bedankt An en Erwin en iedereen die er werkt voor de geweldige vakantie die jullie ons bezorgd hebben.

10

Karin

Fantastisch

Heerlijke vakantie waarbij we prachtig weer hadden zodat we we konden zwemmen. We hebben leuke uitstapjes gemaakt naar: o.a.: Puy-l'Évêque, Monflanquin, Prayssac. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant waar je kon kiezen uit 2 menu’s. Het eten was allemaal vers bereid. An en Erwin hebben ons heel gastvrij ontvangen en hebben er alles aan gedaan om het ons naar de zin te maken. We komen zeker weer terug!!

10

Charlotte

Wij komen graag nog een keer terug!

We hebben een week genoten in een supermooi gerenoveerd huisje met alle comfort. Vaatwasser, ijkast met vriezer en combi oven/microgolfoven aanwezig. Mooi overdekt terras met een prachtig uitzicht op het dal, tuinmeubilair en barbecue aanwezig alsook een jacuzzi! De badkamer is goed uitgerust en proper. 's Avonds genoten we in het restaurant van lekker eten voor een prima prijs. An en Erwin verzorgen zowel de ontvangst op het domein als de service in het restaurant met passie en een eeuwige glimlach! De brood service 's ochtends op het terras was pure luxe!

9

Gwendolyn

Net terug van onze 2e keer Village des Cigales. Een groot deel van de huizen zijn afgelopen jaar opgeknapt en zien er fantastisch uit. Ons huis had zelfs een jacuzzi (wel extra bijbetalen als je die wilt gebruiken). De huizen zijn zeer compleet ingericht met nu zelfs ook een wasmachine. Top, kom je thuis zonder enorme berg was. Restaurant is ook top. Bij het zwembad is het altijd gezellig en meestal niet druk. Wij komen volgend jaar heel graag terug.

10

Michiel

Geweldig park en omgeving Voortreffelijke gastvrijheid en vriendelijkheid Het restaurant was top.

Dank voor de mooie week!
9,5

Marc

We kregen op village des Cigales een warme ontvangst zoals ik nog nooit eerder had meegemaakt dus 10 op 10.  Het park is gezellig en ademt een goede familiale sfeer. FranceComfort heeft ons een zeer aangename vakantie bezorgd, de mails vooraf met de nodige uitleg waren zeer welkom.

9

Janneke

We hebben een heerlijke week gehad, met schitterend weer. De omgeving is prachtig.  We hebben heerlijk een paar keer gegeten in het restaurant. Topkwaliteit, en gezellig omdat veel gasten gebruik maakten van het restaurant. Op het terras, met fantastisch uitzicht, wijntje erbij, TOP!

10

Fam. Menders

Wij hebben een hele mooie vakantie gehad. De ligging van het park en het huisje zijn schitterend. Wat een uitzicht vanaf het terras. De gastvrijheid van de beheerders is gewoon super.

Door de gastvrijheid en het heerlijke eten voelden we ons echt in de watten gelegd
9

Jos Wakelkamp

De geweldige omgeving, leuke stadjes,vriendelijke mensen de gezellige markten op diverse locaties.
Het prettige park, mooi uitzicht, huisjes die van alle gemakken zijn voorzien. De heerlijke zwembaden [3 stuks] waarvan 1 met mooie glijbanen en de fijne mensen die er zijn om alles naar zin te maken. Animatie in hoogseizoen is erg leuk, kortom een park om te genieten.

Ik ben er 12 keer geweest. Dat spreekt voor zich !
9,5

De heer Tournier

Het park ligt in een prachtig gebied met groene glooiende heuvels. Het gebied Dordogne is vlak bij en dat maakt het mogelijk om ook van deze streek de hoogtepunten mee te pikken.

Kleinschalig park maar bijzonder levendig en tegelijkertijd rustgevend. Een bijzondere combinatie die je niet vaak aantreft. Alle faciliteiten van een groot park zijn aanwezig maar dan zonder alle nadelen qua betaalde voorzieningen of lange wachttijden.
Wij waren er nu in april maar zijn al in diverse maanden hier geweest. Ook in t hoogseizoen.
Niet voor niets komen mensen hier vaker terug.

Meer dan een aanrader!

8,5

Fam. van de Sande

Wat een lekker park en wat een vriendelijke mensen. Een super vakantie gehad. Mooi huisje met alle faciliteiten. Voor mijn zoon was er voldoende te ondernemen op het park. Mooi zwembad met glijbanen, tafeltennis, voetbal veld, tennisbaan en trampoline en veel meer. Mooie vergezichten. Volgend jaar gaan we weer

9

Fam. Poldermans

Voor het vierde jaar op rij weer naar des Cigales. Als we door Mauroux rijden voelt het weer alsof we thuis komen! Het park met zijn mooie oprijlaan, de bloemen, het voetbalveld en tennisbaan; heerlijk! Elke ochtend vers brood naar keuze, ochtend-, middag-, en avondanimatie en toch rust in je eigen fijne huisje met tuin. Hier hebben wij echt vakantie!

"Voelt als thuiskomen !"

Zoek en boek

Vakantieparken in Frankrijk met meer comfort.

Zoeken